۱۳۹۴ شهریور ۳۱, سه‌شنبه

رعایت عدالت ضامن سعادت انسان است.


بنام الله مقتدر
رعایت عدالت ضامن  سعادت انسان است.

          بخاطر داشته باشیم که همه کشمکش ها، جنگ ها و کُشت و کُشتار ها بر میگردد به مسئله عدالت و همه مصائب ناشی است از بیعدالتی و فزون طلبی انسان ها.

          نیم در صد از جمعیت دنیا ملیارد ها  دلار از ثروت های جهان را که حق هفت ملیارد انسان در کشورهای مختلف جهان است بوسیله حکام دست نشانده یهود در همه کشور های جهان سوم  با استفاده از اسلحه و قوه قهریه غارت شده و در بانک های یهودی انباشته میشود  و بدین ترتیب این حکام جهان سوم هستند که حکام یهود را بر سرنوشت تمامی ملت های جهان  مسلط کرده اند.  یهود با استفاده از همین ثروت های نجومی که در اختیار دارد انواع و اقسام اسلحه و ساز و برگ جنگی می سازد و نیروهای مزدور و جنایتکار استخدام میکند تا هر کس و یا هر گروهی را که حرف از عدالت و حقوق انسانی خود بزند بر چسپ تروریستی زده و با شیوه های گوناگون نابود میکند تا نظام ظلم  و فزون طلبی  همچنان  بر اسلام و نظام عدل الهی  غلبه داشته باشد.

          آری این وضعی است که جهان امروز گرفتار آن آمده است.  تعداد اندکی از حکام ظالم و فزون طلب  در کشور های مختلف در عیش و عشرت مطلق و کبر و نخوت زندگی می کنند  و ملیونها انسان حق باخته  در فقر و رنج  و عذاب مطلق و در خفت و خواری بسر میبرند.

          تنها راه نجات انسان از این اوضاع جهنمی  گرویدن به دین مبین اسلام ،  ترس از عذاب الهی در دنیا و آخرت ، خود داری از فزون طلبی و رعایت امر عدالت است. بیائید عدالتخواه شویم تا جهان از این وضع جهنمی نجات پیدا کتذ و به صلح و صفا و آرامش برسد. به امید رسیدن به این آرزوی مقدس و بزرگ ،  خالص ترین احتراماتم را تقدیم همه آنهائی میکنم که خود را به رعایت عدالت تنها ضامن سعادت متعهد میکنند.
محمد آرمیان
دبیر کل : نهضت عدالت بلوچستان ایران  


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر